• Detail firmy

CZ LAMOND družstvo

Základní popis

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti pojišťovnictví. Zajišťujeme výrobu a prodej špaletových oken, dřevěných dveří, dřevěných krytů na topení. Zabýváme se rekonstrukcemi střech. Zajišťujeme výrobu kovových kontejnerů. Zajištění profi svářečů.

Adresa

Hlávkova 23
334 01 Biřkov

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26359961
DIČ:  CZ26359961
  • Maloobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Pojištění - Praha, Plzeň, Střední Čechy

Kontaktní údaje

Mobil: +420 728 031 595
E-mail: vaclav.vintr@email.cz

Kontaktní osoba

Václav Vintr - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ing. Helena Blažíčková - Agentura ENVI

Poskytování kompletního poradenství v oblasti ekologie včetně posuzování vlivů na životní prostředí. Zajišťujeme EIA oznámení, provozní řády, hlášení do ISPOP a mnoho jiného.

EGF, spol. s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti projektové činnosti - urbanismus, architektura, interiéry. Zabýváme se poradenskou, inženýrskou a investorskou činností, realizacemi staveb, zajišťujeme energetické audity, průkazy energetické náročnosti budov, prohlídky kotlů apod. Naši zaměstnanci jsou odborně vyškoleni a disponují různými certifikáty a osvědčeními. Řešíme požadavky klientů po celém území ČR.

Pila Nepomuk, s r.o.

Nabízíme výrobu a prodej stavebního řeziva. Náš sortiment zahrnuje krovy, fošny, hranoly, palivové odřezky, latě, prkna. Cílem je spokojenost zákazníků, snažíme se Vám maximálně vyjít vstříc. Objednejte si u nás atypické rozměry dřeva i řeziva, impregnaci nebo dopravu po celé České republice. Těšíme se na Vás.