• Detail firmy

CZ KOVOS, spol. s r. o.

Základní popis

Poskytování personálně poradenských služeb a zprostředkování zaměstnání. Zajišťujeme dočasné zaměstnance pro veškeré dělnické pozice.

Adresa

Sládková 2666/27
702 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25353756

Výrobky, činnosti

Personálně poradenské služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 602 563 035
E-mail: czkovos@czkovos.cz
WWW: www.czkovos.cz/?lang=cz&s=sluzby-pre-firmy

Kontaktní osoba

Marek Špak - Jednatel

Mobil: +421 915 858 858

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

APOLMONT, s.r.o.

Naše personální agentura poskytuje služby firmám hledající kvalifikované pracovníky i jednotlivcům se zájmem o zprostředkování zaměstnání. Zajišťujeme personální leasing - dočasné přidělení zaměstnanců - včetně vyřízené veškerých pracovněprávních a administrativních úkonů. Nabízíme služby v oblasti kovovýroby. Provádíme montážní, svářečské, lakýrnické a zámečnické práce.

DÚOPAM, s. r. o.

Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence pro malé i velké organizace. Zajišťujeme podvojné účetnictví, daňovou evidenci, vedení mzdové agendy, zpracování mezd, rekonstrukci účetnictví, zastupování na úřadech, zpracování daňových přiznání, daňové poradenství či vedení personální agendy.

J.a.r.i.n.a gastro s.r.o.

Poskytujeme kompletní ekonomický, účetní a daňový servis pro podnikatelské subjekty. Věnujeme se zakládání obchodních společností na klíč - akciové společnosti i společnosti s.r.o. Zprostředkováváme krátkodobé i dlouhodobé pronájmy kanceláří či flexibilní pronájmy sídel společnosti na lukrativní adrese v centru Ostravy. Nabízíme možnost pořádání firemních akcí v malebných Jeseníkách.