• Detail firmy

CYRRUS ADVISORY, a.s.

Základní popis

Společnost je přední poradenskou společností v oblasti dotací a státních podpor. Provedeme vás celým procesem od zpracování žádosti po vyúčtování.

Adresa

Brno, Veveří 3163/111,
616 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29296943
  • Služby

Výrobky, činnosti

Poradenství

Kontaktní údaje

E-mail: praha@cyrrusadvisory.cz
WWW: www.dotacni.info

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Fuchs - Předseda představenstva

Telefon: +420 734 622 331

Jana Valová - Člen představenstva

Telefon: +420 734 622 343
Další firmy v oboru

FAST FORWARD s.r.o.

Nabízíme firmám marketingové služby v oblasti reklamy. Specializujeme se na strategie, kreativní dovednosti, komplexní reklamní činnost a pořádání firemních eventů. Sídlo naší společnosti se nachází v Brně, naše pobočky však naleznete i Bratislavě a Dubaji.

Gral Moravia, a.s.

Nabízíme zakázkové vedení účetnictví pro podniky i drobné živnostníky. Zpracováváme podvojné účetnictví a také zajišťujeme vedení daňové evidence. Naše společnost Vám také nabízí možnost daňové optimalizace Vašich výdajů. Poskytujeme komplexní daňové poradenství. Věnujeme se externí mzdové agendě a zpracování účetní závěrky. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Companies and Offices, a.s.

Specializujeme se na zakládání firem a prodej nově založených společností. Poskytujeme skutečná sídla i virtuální kanceláře. Zakládáme svěřenské fondy pro ochranu majetku, zakládáme společnosti v zahraničí a poskytujeme další komplexní služby další.