• Detail firmy

Cyprián Michal

Základní popis

-stavební a dokončovací práce,kompletní rekonstrukce bytů a koupelen,nivelace podlah,obklady,dlažby,zámková dlažba vyzdívky Ytong,Heluz, Porotherm atd.,vyzdívky a obklady Klinker,omítky,štuky,povrchovéúpravy,malby,sádrokartony,zateplení,fasády

Adresa

Třtěno 97
440 01 Louny

Okres: Louny
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87637341
DIČ:  cz 7802062752

Výrobky, činnosti

Stavební a dokončovací práce.

Kontaktní údaje

E-mail: michal.cyprian@seznam.cz

Kontaktní osoba

Michal Cyprián - Majitel

Mobil: +420 723 760 507
E-mail: michal.cyprian@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

VASTA NORTH s.r.o.

Realizujeme a udržujeme okrasné zahrady a zeleň, pěstujeme a prodáváme okrasné rostliny a dřeviny. Věnujeme se stavební činnosti - stavíme a rekonstruujeme rodinné domy, byty, interiéry na klíč a také drobné zahradní stavby. Poskytujeme poradenství v oblasti realit a zajišťujeme potřebné formality k realizaci stavebních prací. To vše v oblasti Ústí nad Labem a okolí.

LCD spol. s r.o.

Prodáváme stavební, instalatérské a topenářské materiály. Nabízíme stavební, instalatérské a topenářské práce. Provádíme rekonstrukce koupelen a pokládáme plovoucí podlahy. Od roku 1995 zajišťujeme logistické a obchodní služby pro obchodní firmu v Rize. Provozujeme prodejnu se stavebninami ve Varnsdorfu.

PRŮMSTAV ŠTĚTÍ, a.s.

Provádíme veškeré stavební práce pro průmyslové stavby, pro stavby občanské vybavenosti i pro bydlení. Vyrábíme beton. Zajišťujeme tesařské, zámečnické a železářské práce. Působíme v regionech Litoměřice a Mělník.