• Detail firmy

CWM, s.r.o

Základní popis

Prodej a servis svařovacích strojů, ochranných pomůcek, pilových pásů a pásových pil. Nabídka poradenství v oboru.

Adresa

pivovarská 140
281 26 Týnec nad Labem

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27499405

Výrobky, činnosti

Prodej a servis svařovacích strojů

Prodej a servis svařovacích strojů, ochranných pomůcek, pilových pásů a pásových pil. Nabídka poradenství v oboru.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 960 249
E-mail: cwm@cwm.cz
WWW: www.svarex.cz

Kontaktní osoba

Jiří Filip - Jednatel

Daniel Filip - Jednatel

Další firmy v oboru

Team Praha s.r.o.

Provádíme sváření, CNC obrábění a engineering. Jsme vybaveni technologickým zařízením na obrábění různorodého charakteru polotovarů.V zámečnickém provozu jsme schopni nabídnout komplexní služby jako jsou: pálení plazmou, řezání -vodní paprsek, střihání, ohýbání, zkružování a svařování. Běžně pracujeme s oceli ve třídách 11,12,14,15 a 17. Vyrábíme a dodáváme svařence až do hmotnosti 8 tun

AZ WELDING s.r.o. - Svářečská škola

Naše společnost zajišťuje školení a kurzy pro svářeče. Kontaktujte nás a my Vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího kurzu. Při dosažení velmi dobrých výsledků Vám můžeme doporučit zaměstnání u společností, které hledají kvalifikované pracovníky. Další naší činností je svařování hliníku a nerezi a drobné zámečnické práce.

Petr Rubeš

Specializací firmy je zámečnická výroba a kovoobrábění. Provádíme frézování, soustružení, vrtání, broušení, svařování. Realizujeme i složitější zakázky, jako je např.: zdravotnická a filmová technika ze speciálních materiálů, nosné vozíky pro diagnostické kamery, inseminační přístroje apod. Garantujeme kvalitní a přesnou práci. Spokojenost zákazníka je pro nás prioritou.