• Detail firmy

CVRČOVICKÁ PEKÁRNA, s.r.o.

Základní popis

V současné době produkuje CVRČOVICKÁ PEKÁRNA s.r.o. nejen chléb, ale i další skupiny výrobků, jako je běžné i vícezrnné pečivo (rohlíky, housky...

Adresa

třída Rudé armády 234
273 41 Cvrčovice

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27390811

Výrobky, činnosti

Pekárna

Kontaktní údaje

Telefon: +420 312 283 235
Telefon: +420 725 259 723
E-mail: petrsuk@pekarnacvrcovice.cz
WWW: www.pekarnacvrcovice.cz

Kontaktní osoba

Petr Suk - Jednatel

Další firmy v oboru

TUREK a spol. s.r.o.

Provozujeme pekárnu s dlouholetou rodinnou tradicí. Pečeme a dodáváme čerstvé běžné pečivo, jemné pečivo, speciální pečivo pro diabetiky, cereální pečivo, slavnostní koláče, čerstvý chleba i pečivo z listového těsta. Naše pekárenské výrobky dodáváme do velkoobchodních i maloobchodních sítí nebo nás můžete navštívit v naší prodejně.

Daniela NOVÁKOVÁ

Naše zakázkové cukrářství pro Vás již od roku 1999 připravuje kvalitní sladké a slané dobroty k nejrůznějším příležitostem. Naší specializací jsou minizákusky a kanapky. Dále vyrábíme dorty, zákusky, svatební koláčky podle staročeských receptur, slané sýrové sušenky, slané dorty, obložené mísy, chlebíčky, plněné bagety, banketní houstičky aj. Vždy se pokoušíme vyhovět vašim přáním.

Pasta Impianti s.r.o.

Specializujeme se prodej strojů a zařízení na výrobu těstovin a gnocchi vhodných do restaurací, hotelů, jídelen, pekáren a obchodních řetězců. Nabízíme stroje na dlouhé a krátké těstoviny, stroje na válcované těstoviny, stroje na plněné těstoviny, stroje na bramborové gnocchi apod. Zajišťujeme prodej semoliny pro výrobu těstovin a sušené bramborové kaše pro výrobu gnocchi.