• Detail firmy

CuMs

Základní popis

Firma realizuje pasířské práce. Na zakázku vyrobí z mědi, mosazi, či nerezu lustry, atypická svítidla, ale i historická a moderní. Provádíme interiérové práce jako: zábradlí ,konzole, nábytkové kování. Zhotovujeme též vývěsní štíty, loga, lanové atd.

Adresa

Přátelství 180/53
104 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15290638

Výrobky, činnosti

Firma realizuje pasířské práce.

Na zakázku vyrobí z mědi, mosazi, či nerezu lustry, atypická svítidla, ale i historická a moderní.

Kontaktní údaje

Telefon: 606 805 449
WWW: www.pasirstvicums.cz

Kontaktní osoba

Pavel Křivánek - Jednatel

Telefon: 267 711 418
Další firmy v oboru

Truhlářství Hubač s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství. Navrhujeme a zhotovujeme interiérový nábytek, kancelářský nábytek, kuchyně na míru, dřevěné obklady fasád, vestavěné skříně, dřevěné pergoly a dřevěné přístřešky, postele na míru, vnitřní uspořádání skříní, interiérové a exteriérové dveře, atypické skříně a mnoho dalšího. Zajišťuje zámečnické služby - výroba kovových prvků, montáž bezpečnostních zámků apod.

Ing.arch. SKRAMLÍKOVÁ ALŽBĚTA

Nabízím své služby architektonické práce. Zabývám se především architekturou pozemních staveb, zejména rodinnými domy, bytovými jednotkami, kancelářskými budovami, penziony a hotely. Také Vám zajistím projekty potřebné pro stavební povolení a v neposlední řadě se postarám o moderní design interiéru bydlení či pracoviště.

MOBEST, a.s.

Stavební společnost Mobest a.s. - specialista na suchou výstavbu. Sádrokartonové konstrukce včetně podhledů jak ze SDK, tak z minerálních, akustických či hygienických podhledů. Firma se také zabývá zateplením obytných budov. Působíme v ČR a na Slovensku.