• Detail firmy

Cukrovinky Petkov, s.r.o.

Základní popis

výhradním dovozce a distributor bulharských sušenek a cukrovinek. Námi dovážené výrobky dodáváme do velkoobchodních a maloobchodních síti.

Adresa

Cukrovarská 33
196 00 Praha 9 - Čakovice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25723707

Výrobky, činnosti

Velkoobchod

výhradní dovozce a distributor bulharských sušenek a cukrovinek.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 296 547 127
Mobil: +420 776 569 568
Fax: +420 296 547 127
E-mail: petkovsro@seznam.cz
E-mail: petkovpetrov@seznam.cz

Kontaktní osoba

Valentin Birsan - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Profi-kancelář Praha s.r.o.

Podporujeme vaše podnikání: pokud chcete založit s.r.o. nebo koupit ready-made firmu, ušetřit za kancelář pomocí virtuálního sídla, tzv. virtuální kanceláře nebo poradit s organizací, účetnictvím či marketingem, jsme zde pro vás.

PŘÍRODNÍ MEDICÍNA

Jsme výhradní dovozci do ČR lékařských zdravotních přístrojů SALIN – Domácí solná jeskyně, nepostradatelných pro léčbu: dýchacích cest, alergií, astma, bronchitidy, zánětů dutin, hrtanu aj. Povzbuzují imunitní systém. Dále světoznámé značky HOFIGAL, která je na trhu již od r. 1990 - doplňky stravy s netradičním spojením bylin, bio čaje, bylinné čaje, gemoderiváty, tinktury, esenciální oleje atd.

MIRELINA COMPANY s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej komponentů výpočetní techniky a práce v oblasti elektroinstalace. Provádíme energetické audity budov. Zajišťujeme silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, montáže ústředních topení, prodej sanity, montáže a servis vzduchotechniky a klimatizace, projektování kanalizace a kompletní rekonstrukční práce pro občanskou i komerční výstavbu.