• Detail firmy

CTR flight services, s.r.o.

Základní popis

CTR flight services s.r.o. je společnost, která od roku 2010 zajišťuje služby privátní a obchodní dopravy (Aerotaxi).

Adresa

Sladkovského náměstí 525/1
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29039959
DIČ:  CZ29039959

Výrobky, činnosti

Aerotaxi, letecká doprava, pronájem letadel

Nabízíme služby aerotaxi, soukromé lety, pronájem letadla. Zajistíme catering v průběhu letu. Poskytujeme poradenství při koupi vlastního letadla. Provádíme firemní akce na klíč v leteckém prostředí.

Kontaktní údaje

E-mail: ctr@ctr-fs.com

Kontaktní osoba

Jan Novák

E-mail: odkazy@vidia-design.cz

Jiří Muška - Jednatel

Další firmy v oboru

Vezetcz, s.r.o.

Nabízíme kompletní služby osobní přepravy po Praze. Naše kvalitní nonstop taxislužba je Vám k dispozici 365 dní v roce. Umožňujeme objednání taxi online nebo objednání taxi přes aplikaci. Rovněž zajišťujeme levné taxi na letiště Václava Havla. Levnou taxislužbu provozujeme nejenom v Praze, ale také v Kladně a okolí.

ČEZPROKA s. r. o.

Specializujeme se na cestování a dovolené na míru. Nabízíme služby pro firmy nebo jednotlivce. Vždy dle přání a požadavků navrhneme ideální dovolenou nebo teambuildingovou akci.

Tomáš Frank - Frank Bus

Společnost se zabývá autodopravou. Naše dopravní společnost vznikla v roce 1991 a od této doby zajišťujeme dopravu osob osobními vozy, mikrobusy a autobusy v tuzemsku i zahraničí. Nabízíme dopravu pro cestovní kanceláře, filmové produkce, sportovní kluby, organizace a individuální skupiny. Těšíme se na spolupráci s Vámi a věříme, že budete spokojeni.