• Detail firmy

CTR flight services, s.r.o.

Základní popis

CTR flight services s.r.o. je společnost, která od roku 2010 zajišťuje služby privátní a obchodní dopravy (Aerotaxi).

Adresa

Sladkovského náměstí 525/1
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29039959
DIČ:  CZ29039959

Výrobky, činnosti

Aerotaxi, letecká doprava, pronájem letadel

Nabízíme služby aerotaxi, soukromé lety, pronájem letadla. Zajistíme catering v průběhu letu. Poskytujeme poradenství při koupi vlastního letadla. Provádíme firemní akce na klíč v leteckém prostředí.

Kontaktní údaje

E-mail: ctr@ctr-fs.com

Kontaktní osoba

Jan Novák

E-mail: odkazy@vidia-design.cz

Jiří Muška - Jednatel

Další firmy v oboru

DATA AUTOTRANS s.r.o.

Provozujeme dopravní agenturu poskytující služby v oblasti autobusové přepravy osob. Naší specializací je zajištění dopravy pro incomingový cestovní ruch. Zabezpečujeme vnitrostátní a mezinárodní autobusovou přepravu osob, pravidelnou přepravu zaměstnanců, školní autobusovou přepravu, kongresovou přepravu osob apod. Organizujeme poznávací a pobytové zájezdy v rámci ČR i zahraničí.

DOKAS , s.r.o.

Poskytujeme služby smluvní přepravy osob po Praze, ČR a celé EU. Zajišťujeme individuální přepravu osob, komfortní taxislužbu po Praze i transfery na letiště. Smluvní autodoprava nabízí služby na vysoce profesionální úrovni. Garantujeme včasný příjezd a bezpečnou jízdu pod taktovkou našich zkušených řidičů.

ČEZPROKA s. r. o.

Specializujeme se na cestování a dovolené na míru. Nabízíme služby pro firmy nebo jednotlivce. Vždy dle přání a požadavků navrhneme ideální dovolenou nebo teambuildingovou akci.