• Detail firmy

ČSOB Leasing, a.s.

Základní popis

Společnost poskytuje financování lehké i těžké dopravní techniky, strojů, zařízení, výpočetní techniky, technologií a technologických celků, atd...

Adresa

Na Pankráci 310/60
140 00 Praha 4 - Nusle

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63998980
DIČ:  CZ63998980
Rok založení:  1995
Počet zaměstnanců:  160
Roční obrat:  905032704
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- financování pořízení či užívání produktivního majetku (finanční leasing, zpětný leasing, releasing, zákaznický úvěr, full-service leasing, operativní leasing, fleet management, financování skladových zásob aj.).

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 012 111
Fax: +420 271 128 028
E-mail: info@obleasing.cz
WWW: www.obleasing.cz

Kontaktní osoba

Libor Bosák - Předseda představenstva

Ing. Josef Rosenkranz - Člen představenstva

Ing. Rudolf Kypta - Člen představenstva

Mgr. Ivana Vondráčková - Člen představenstva

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Karel Mařatka

Zajišťuji komplexní služby v oblasti pojištění - nabízím pojištění domácností, firem, vozidel, občanů. V pojištění občanů postupuji na základě finančního plánu. Věnuji se rovněž refinancování hypoték a úvěrů. Sjednávám zhodnocení investic. Doporučuji aktualizaci pojistek, tak aby aktuálně zajistily potřeby rodin v případě nenadálé události. Budování majetku - další možnost zajištění viz níže.

BVC centrální vysávání, s.r.o.

Dodáváme a montujeme plně vybavené samočisticí centrální vysavače nového typu s německou technologií. Naše centrální vysavače jsou vybaveny motorem BOSCH - SIEMENS, mechanickým oklepem pohyblivého filtru a plynulou regulací výkonu na rukojeti.

SANZ Group Czech, s.r.o.

Naše společnost se zabývá realitní investiční činností, právními a finančními službami. Nabízíme investice do nemovitostí a podniků, okamžitý výkup nemovitostí za hotové, autorizovaný prodej ložisek, prodej dřevěných pelet a přířezů pro EURO palety. Rovněž nabízíme služby personální agentury, externí právní služby, komplexní odhady nemovitostí a finanční servis při nákupu a prodeji nemovitostí.