• Detail firmy

CSE Centrum solární energie

Základní popis

Svým zákazníkům poskytujeme maximální možnou péči. Jsme schopni řešit veškeré projekty solární termiky stejně jako projekty v oblasti fotovoltaiky. Ze SLUNCE jsme schopni získat teplo i elektřinu a tyto možnosti nám nečiní problém kombinovat.

Adresa

Navrátilova 1354/8
274 01 Slaný

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25687093

Výrobky, činnosti

Solární vakuové kolektory

Kontaktní osoba

Michal Kraus - Jednatel

Telefon: 312 520 062
Mobil: 775 971 911
E-mail: info@csenergie.cz
E-mail: michal@csenergie.cz
Další firmy v oboru

TOPENÁŘ - Sejk

Zajišťujeme instalatérské a topenářské práce v Benešově a okolí. V oblasti vytápění a ohřevu jsme jedním z nejlevnějších dodavatelů, navíc jsou naše produkty ekologické šetrné. Montujeme kotle, tepelná čerpadla i solární kolektory pro rodinné domy, byty, chalupy a chaty, ale i pro školy, úřady či průmyslové objekty. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž opravy, rekonstrukce a servis topení.

SOIT s.r.o.

Zaměřujeme se na realizace vodoinstalace, potrubních rozvodů, topenářské práce a systémy solární energie. Realizujeme vodoinstalace a kanalizace na zakázku, systémy ohřevu teplé vody, topenářské rozvody potrubí, TUV s podporou vytápění, systémy ohřevu bazénu apod. Dodáváme systémy solární energie, stavebnice solárních systémů a komponenty solárních systémů. Nabízíme zapojení slunečního kolektoru.

ALFA Return, spol. s r.o.

Vyvíjíme a vyrábíme fotovoltaické ostrovní systémy, pouliční LED osvětlení a osvětlení přechodů pro chodce.