• Detail firmy

CSC JÄKLECHEMIE Czech s.r.o.

Základní popis

Obchod s chemickými produkty-flexibilita, bezpečnost a kompetence. Nabízíme průmyslové chemikálie a vybrané produkty předních výrobců v tomto odvětví. Naši odborníci Vám rádi poradí při aplikaci chemických produktů a při optimalizaci jejich použití.

Adresa

Hradecká 2526/3
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28406559

Výrobky, činnosti

Průmyslové chemikálie

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 191 413
Fax: +420 222 191 700
E-mail: j.husar@csc-jaekle.cz
WWW: www.csc-jaekle.cz

Kontaktní osoba

Robert Späth - Jednatel

xxx Škopek

Mobil: +420 602 671 351

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ELCHEMCo, spol. s r.o.

Dodáváme materiály určené pro elektroniku, elektrotechniku, modeláře, kutily, výtvarníky a další. Zaměřujeme se na zalévací hmoty pro elektroniku, silikonové kaučuky Dow Corning, Elantas Camattini, Zhermack, Momentive. Materiály pro měkké pájení a další. Součástí našeho sortimentu jsou také čiré zalévací hmoty, lubrikanty, maziva, speciální kapaliny pro obrábění Boelube, vazelíny Orelube a další.

AXIOM REAL, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na odstraňování graffiti, sprejů a barev, mytí fasád, čištění povrchů, hliníku, ochranné antigraffiti nátěry, antikorozní úpravy a nátěry. Prodáváme čistící výrobky na dřevo a kovy, fungicidní prostředky a další. Provádíme tryskání a pískování.

AMKA Trading, spol. s r.o.

Zabýváme se distribucí lepidel, tmelů, těsnění, čističů, odmašťovačů, maziv, brusiv a další. Specializujeme se na automobilový průmysl a řemeslnictví. V nabídce máme diagnostiku, která umožňuje čtení a dekódování kódu závad, nastavení parametrů a další. Dbáme na vysokou kvalitu všech našich výrobků.