• Detail firmy

CS Technika s.r.o.

Základní popis

Dodává sekačky na trávu značek AMA, MTD,Vega, Al-ko, Hecht a Riwall. Najdete zde elektrické sekačky, benzínové sekačky s pojezdem i bez. V sortimentu jsou také speciální svahové a bubnové sekačky.

Adresa

Zborovská 1759
544 01 Dvůr Králové nad Labem

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28784618
DIČ:  CZ28784618
Rok založení:  2010
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Služby

- sekačky na trávu - travní zahradní sekačky - akce na elektrické, benzínové, svahové, bubnové a robotické sekačky na trávu s pojezdem i bez pojezdu.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 320 253
E-mail: info@aztechnika.cz
WWW: www.aztechnika.cz
WWW: www.benzinovasekacka.eu

Kontaktní osoba

Chrobok Aleš - Jednatel

Mobil: +420 739 452 090
Další firmy v oboru

TILLMAN spol. s r.o.

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem plotů, pletiva a vodoinstalačního materiálu. Prodáváme rovněž potřeby pro dům a zahradu, jako např. nářadí, hadice, zavlažovací program HT potrubí a mnoho dalšího.

AutoRing

Specializujeme se na internetový prodej autodílů a autodoplňků pro všechny značky aut. Naleznete u nás také nářadí a příslušenství pro zahradu. Pravidelně vytváříme nové akční nabídky, poskytujeme odborné poradenství a rychlé dodací lhůty.

Jiří Zitta - Š&Z sdružení

Specializujeme se na instalaci automatických závlahových systémů do zahrad, parků, skleníků, na terasy domů, sportoviště či golfová hřiště. Provádíme instalaci umělých živých plotů, zahradního osvětlení a další.