• Detail firmy

CS COMPEX Consulting, spol. s r.o.

Základní popis

Na trhu CRM (systémy řízení péče o zákazníky) působíme od roku 1993 a v současnosti patříme mezi významné poskytovatele komplexních CRM řešení. Implementujeme systém UpDate.seven, systém s dnes již dvacetiletou historií.

Adresa

Kabátníkova 2
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26902273
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Elektrické a elektronické součástky

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 420 357
E-mail: info@cs-compex.cz
WWW: www.cs-compex.cz

Pobočky

GOLIAS AGENCY s.r.o.
Kabátníkova 2
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika
RE/MAX Pro
Štefánikova 35
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

ASYC, s.r.o.

Dodáváme systémy měření a regulace - monitorovací a řídící systémy, řídící stanice PLC, dispečerské systémy. Specializujeme se na zakázkový vývoj software, projekci elektro, měření a regulace. Zajišťujeme dodávku monitorovacích a řídících systémů. Jsme schopni realizovat i rekonstrukce řídících systémů. Zabezpečujeme servis a podporu pro systémy Linux.

Essentra Components s.r.o.

Přední výrobce a dodavatel plastových a kovových průmyslových dílů pro široké spektrum odvětví výrobního průmyslu. Dodáváme komponenty pro výrobu strojů a zařízení, kovového a průmyslového nábytku, pro speciální vozidla a stavební a zemědělské stroje, zpracování plechů a profilů a také produkty pro podporu prodeje. Poskytujeme zdarma vzorky, modely 3D CAD a odborné technické poradenství.

VONDRÁK PAVEL Ing.

Zabýváme se správou, servisem, realizací a instalací počítačových sítí. Zajišťujeme správu softwaru a hardwaru, poskytujeme externí IT servis pro firmy.