• Detail firmy

CRYSTALPOOL, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se údržbou, montáží a čištěním bazénů. Nabízíme celoroční služby v oblasti bazénů, včetně prodeje bazénů, bazénového příslušenství nebo bazénové chemie.

Adresa

Milady Horákové 334/36
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28353978
DIČ:  CZ28353978
  • Služby

Výrobky, činnosti

Čištění a údržba bazénů

Zabýváme se čištěním a údržbou bazénů. Čištění a údržba bazénů - zapuštěných a nadzemních bazénů, bazénových těles a bazénového příslušenství.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 733 321 595
E-mail: info@crystalpool.cz
WWW: www.crystalpool.cz
E-shop: www.crystalpool.abc-eshop.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Horák - Jednatel

Pavel Horák

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Eberspächer Tageslichttechnik s.r.o.

Naše společnost Eberspächer Tageslichttechnik s.r.o. se specializuje na systémy denního prosvětlení, systémy větrání, systémy požárního odvětrání a požární bezpečnosti staveb. Vyrábíme vlastní produkty a dodáváme kompletní projekty požárního odvětrání budov.

VODOVODNÍ-BATERIE-ESHOP, s.r.o.

Provozujeme internetový obchod zaměřený na prodej vodovodních baterií, koupelnových doplňků, filtrace vody a dalšího instalatérského zboží. Nabízíme vodovodní baterie v mnoha typových provedeních a různých značek, se zárukou až 5 let. Námi dodávané baterie jsou vyrobeny z mosazi s pochromovanou úpravou. S výběrem Vám rádi poradíme. Všechno zboží máme skladem, expedujeme ihned po objednání.

Autoservis TOP s.r.o.

Poskytujeme komplexní klempířské a lakýrnické práce u různých druhů vozidel. Zajišťujeme leštění a voskování karoserie, výměnu autoskel, čištění interiérů vozidel, ruční mytí vozidel, kompletní vyřízení pojistných událostí, renovace autolaků, antikorozní nástřik a voskování dutin karosérie.