• Detail firmy

Crystalex CZ, s.r.o.

Základní popis

CRYSTALEX je významným světovým výrobcem křišťálového skla

Adresa

Masarykovo nábřeží 236/30
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28542673
DIČ:  CZ28542673
Rok založení:  2009

Výrobky, činnosti

Křišťál CRYSTALEX

Kontaktní údaje

E-mail: petr.peukert@crystalex.cz
WWW: www.crystalex.cz

Kontaktní osoba

Ing. Peter Vačko - Jednatel

Oleg Rafikov - Jednatel

Petr Peukert

Telefon: 725 874 360
E-mail: petr.peukert@crystalex.cz

Iva Ježková

RNDr. Martin Kubát - Generální ředitel

Další firmy v oboru

Václav Zavřel

Provozujeme kovářství v Praze 6 - Lysolajích. Dle vlastních návrhů vyrábíme interiérové kované doplňky, kovaný nábytek, zahradní kované doplňky, ale i kované vybavení do restaurací a obchodů. V naší nabídce naleznete rovněž kované šperky, vitráže a broušené sklo. Ukázky naší práce jsou k dispozici na internetových stránkách firmy.

SAŠ GLASS s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých sklenářských prací - řezání skel a zrcadel, zasklívání oken, dveří a výloh. Zajišťujeme realizaci celoskleněných schodišť, výloh z izolačních dvojskel, balkónová zábradlí nebo výrobu skleněných kuchyňských obkladů. Dodáváme také bezpečnostní skla - protipožární, pochozí i neprůstřelná. Provozujeme sklenářství v Praze 5 - Košířích a v Rudné.

ANNART - Anna Polomová

Společnost je exkluzivním prodejcem výrobků tradiční slovenské sklářské firmy. Zároveň také patří mezi významné světové výrobce kvalitního domácenského skla a také sortimentu pro gastronomii a hotely. Nabízíme strojovou výrobu sklářských výrobků a také prodej sklářských výrobků ruční foukanou technikou. Nabízíme k prodeji nápojové sklo, karafy, vázy, misky a další. Prodej v Praze.