• Detail firmy

CRV Czech Republic, spol. s r.o.

Základní popis

CRV Czech Republic je díky kvalitě a rozsahu šlechtitelských programů, úrovni poskytovaných služeb a své celorepublikové působnosti největší plemenářskou firmou v České republice. Patří pod holding CRV BV, který má pobočky po celém světě.

Adresa

Vídeňská 340
252 42 Vestec

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27085317
DIČ:  CZ27085317

Výrobky, činnosti

Šlechtění skotu,

výroba a prodej inseminačních dávek, plemenářské služby, prodej chovatelských potřeb.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 244 912 201
E-mail: info@crvcz.cz
WWW: www.crvcz.cz
Další firmy v oboru

JELEN ČENĚK

Jsme rodinná farma, která zajišťuje celoroční prodej prasat a prodej hus. Na odběr hus jsou každoročně vystaveny termíny k možnosti odběru. V nabídce prasat můžete najít prasata jateční, selata na rožnění a selata uzená. Dále nabízíme služby zemědělskou technikou (např. sklízení obilovin) a šrotování a výrobu krmných směsí prostřednictvím mobilní výrobny. Minimální množství ke šrotování je 5 tun.

PROAGRO Nymburk a.s.

Společnost se zabývá chovem zvířat. Provozuje farmy pro chov prasat a drůbeže ve čtyřech krajích: Středočeském, Ústeckém, Královéhradeckém a Zlínském. Společnost má více než třicetiletou tradici a její vznik se váže s myšlenkou koncentrace a specializace živočišné výroby. Nabízí chovatelství a kompletní potřeby pro chov. Navštivte naše webové stránky kde naleznete všechny chovatelské farmy.

Ing. Lea Tichá - vedení účetnictví, myslivost

Nabízíme komplexní služby v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence. Věnujeme se účetnímu, daňovému a personálnímu poradenství. Naše služby jsou určeny klientům z okresu České Budějovice a okolí. Zaměření firmy je také myslivost a lovecká kynologie.