• Detail firmy

CRSM s.k.

Základní popis

Jsme sportovní šermířský klub. Jsme provozovatel svatebního salónu, půjčovnou kostýmu, Cateringem. Provádíme: šermířské ohňová, kejklířská, loutková, divadelní, taneční i hudební představení pro všechny věkové kategorie! Další služby na webu klubu.

Adresa

Vocelova 351
284 01 Kutná Hora

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  22887393
DIČ:  CZ22887393
Rok založení:  2011
Počet zaměstnanců:  7
  • Služby

Výrobky, činnosti

Pořadatelská činnost

Jedno i více denní kulturně/společenské a sportovní akce včetně veškerého servisu! Zábavné produkce, závody, přehlídky i historické slavnosti.

Kontaktní údaje

E-mail: predseda@crsm.cz
WWW: www.crsm.cz

Kontaktní osoba

Michal Blažek - Předseda představenstva

Telefon: 601 332 650
E-mail: predseda@crsm.cz
Další firmy v oboru

Na Mlejnici s.r.o.

Zajistíme cateringový servis pro Vaš ples, bál a nebo hudební akci. Zajišťujeme také catering na oslavy výročí a jubilea, školení, semináře, workshopy a další akce.

Rozvoz obědů Kolín - J. Malý

Nabízíme služby v oblasti rozvozu jídel. Do jídel nepřidáváme žádná chemická dochucovadla ani glutamáty a používáme pouze kvalitní čerstvé suroviny. Jste-li rozhodnutí, že budete odebírat jídlo pravidelně, lze si ho objednat již týden dopředu. Ušetříme Vám čas i peníze.

Radek Pechač - Catering

Zabýváme se kompletním zajištěním cateringových služeb na rodinných i firemních akcích, leteckých dnech, dobových a městských slavnostech, menších rautech atd. Pronajímáme stánky s občerstvením, s hotovým jídlem i kebabem. Zařizujeme také zapůjčení pódia s hudebním doprovodem, samozřejmostí je profesionální ozvučení.