• Detail firmy

Credit Check, s.r.o.

Základní popis

Spolehlivé a rychlé informace o kredibilitě Vašich obchodních partnerů zdarma. Data z vybraných informačních zdrojů (insolvenční rejstřík, dlužnické databáze, katastr nemovitostí) se analyzují pomocí 185 kontrol, které odhalí rizikové faktory.

Adresa

Dukelských hrdinů 359/21
170 00 Praha 7 - Holešovice

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28981243
DIČ:  CZ28981243

Výrobky, činnosti

Spolehlivé a rychlé informace o kredibilitě Vašich

obchodních partnerů zdarma. Data z vybraných informačních zdrojů (insolvenční rejstřík, dlužnické databáze, katastr nemovitostí) se analyzují atd.

Kontaktní údaje

E-mail: info@creditcheck.cz
WWW: www.creditcheck.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Pavel Macek - Jednatel

Telefon: +420 212 242 699
Mobil: +420 731 126 291
E-mail: info@creditcheck.cz
Další firmy v oboru

Ing. Blanka Jindrová

Zaměřujeme se na auditorské služby v Praze. Poskytujeme komplexní služby v oboru daní a účetnictví a věnujeme se odbornému poradenství.

DIREKTA GROUP s.r.o.

Zabýváme se poradenstvím k dotacím z fondů EU, včetně rozesílání informačních e-mailů o dotacích. Poskytujeme poradenství firmám, obcím či městům. Zpracováváme analýzy k optimalizaci firemních výdajů. Vydáváme odborné katalogy pro energetiku a průmysl. V neposlední řade zajišťujeme prodej pomůcek první pomoci, nabízíme: lékárničky, dlahy, nosítka, resuscitační batohy a jiný zdravotnický materiál.

IBS motorpress s.r.o.

Vydavatelství IBS motorpress se specializuje na vydávání odborného časopisu Autoservis, Oldtimer a Motorsport-Ing. Oslovuje profesionály v různých oblastech souvisejících s automobily. Přinášíme Vám také služby našeho firemního servisu a služby na odhady a posouzení vozidel.