• Detail firmy

CREDIT – Autoškola, spol. s r.o.

Základní popis

V naší autoškole v Opavě nabízíme: •vyučujeme řidičské oprávnění sk. AM, A1, A, B, B+E, C, C+E, T, D •poskytujeme kondiční jízdy •provádíme rekvalifikace pro Úřad práce •provádíme školení řidičů profesionálů i referentů

Adresa

Nádražní okruh 767/13
746 01 Opava

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47152303

Výrobky, činnosti

Autoškola

Kontaktní údaje

E-mail: autoskola@credit-opava.cz
WWW: www.credit-opava.cz

Kontaktní osoba

Petr Král - Jednatel

Mobil: 603 852 503

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BOLOGIS - bohumínská logistická společnost, s.r.o.

Zaměřujeme se na poradenství pro přepravu nebezpečných věcí v silniční, letecké, železniční i námořní dopravě dle předpisů ADR, IATA, DGR, RID, IMDG Code. Organizujeme školení bezpečnostní i specifická, zaměřená na konkrétní ustanovené předpisy s ohledem na povinnosti a odpovědnosti pracovníků. Naše služby ocení zejména dopravní firmy, firmy z oblasti hutnictví a zpracování železa a další.

Ing. Petr Holub

Provádíme revize zdvihacích zařízení a prohlídky ocelových konstrukcí. Zajišťujeme školení obsluhy zdvihacích zařízení, zpracování analýz rizik, zvláštní posouzení zdvihacích zařízení. Poskytujeme poradenství v oblasti strojírenství, hutnictví, energetiky, stavebnictví či architektury.

Barbara Kolebacz ÚČTO BARBARA

Věnujeme se vedení účetnictví pro FO i PO. Poskytujeme komplexní daňové služby a poradenství. Pro firmy a organizace zabezpečujeme daňový i mzdový servis. Rovněž provádíme kontroly a rekonstrukce účetnictví. Vedeme kurzy a školení účetnictví a také akreditovaný rekvalifikační kurz účetnictví.