• Detail firmy

Creative Apps, s.r.o.

Základní popis

Děláme weby a eshopy, které prodávají!

Adresa

Chudenická 1059/30
102 00 Praha 10 - Hostivař

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01735152
  • Služby

Výrobky, činnosti

Internetový obchod

Eshop na míru, stavěn přesně dle požadavků klienta. Díky osobnímu přístupu ke každému projektu zajistíme kompletní a funkční řešení pro Vaše podnikání a navýšíme tak Vaše tržby i počet spokojených zákazníků.

Kontaktní údaje

E-mail: info@creative-apps.cz
WWW: creative-apps.cz

Kontaktní osoba

Jiří Brabec - Jednatel

Mobil: +420 722 102 123
E-mail: info@creative-apps.cz

Ivana Brabcová - Jednatel

Další firmy v oboru

d-PROG s.r.o.

Zaměřujeme se na podporu a údržbu v oblasti IT infrastruktury (operační systémy, databázové servery, zálohovací systémy apod.), na vývoj aplikací a softwarových komponent na míru. Dodáváme kompletní řešení pro oblast logistiky a skladování, řešení pro evidenci úkonů, služeb a majetku, řešení pro identifikaci osob, WiFi lokalizaci osob a majetku, systémy pro správu dokumentů apod.

TIGRA s.r.o.

Specializujeme se na kompletní vedení účetnictví. Zaměřujeme se na daňové poradenství - zpracování všech druhů daní a daňové optimalizace. Zajišťujeme zpracování mezd, personální outsourcing, vývoj softwaru za zakázku a další. Diskrétnost, zodpovědnost a přání klienta na prvním místě jsou samozřejmostí.

SOLARMONITORING s.r.o.

Specializujeme se na fotovoltaické elektrárny. Na trh jsme vstoupili s novým systémem zvyšujícím účinnost provozu obnovitelných zdrojů energie, neustále pracujeme na jeho vylepšení. V současné době zajišťujeme kompletní služby pro správu fotovoltaických elektráren. Neváhejte nás kontaktovat a zajistit si efektivní provoz Vaší fotovoltaické elektrárny.