• Detail firmy

Creative Apps, s.r.o.

Základní popis

Děláme weby a eshopy, které prodávají!

Adresa

Chudenická 1059/30
102 00 Praha 10 - Hostivař

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01735152
  • Služby

Výrobky, činnosti

Internetový obchod

Eshop na míru, stavěn přesně dle požadavků klienta. Díky osobnímu přístupu ke každému projektu zajistíme kompletní a funkční řešení pro Vaše podnikání a navýšíme tak Vaše tržby i počet spokojených zákazníků.

Kontaktní údaje

E-mail: info@creative-apps.cz
WWW: creative-apps.cz

Kontaktní osoba

Jiří Brabec - Jednatel

Mobil: +420 722 102 123
E-mail: info@creative-apps.cz

Ivana Brabcová - Jednatel

Další firmy v oboru

GNOME.CZ, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na prodej a servis nejrůznější výpočetní a kancelářské techniky od světoznámých výrobců. Zajišťujeme správu a podporu počítačových sítí LAN/WLAN, outsourcing počítačových sítí, instalace hardwarových zařízení a softwaru, virtualizaci, hosting, zálohování, tvorbu uživatelského softwaru, dodávku EET – řešení pro Elektronickou evidenci tržeb, projektování sítí apod.

miOm, s.r.o.

Poskytujeme řídicí systémy pro sportovní, relaxační, masážní, solární či fitness studia, výpočetní techniku, informační a komunikační techniku a další. Věnujeme se správě sítí a tvorbě aplikací na zakázku. Dále nabízíme potisk plastových identifikačních karet a v nabídce máme i přístupové nebo rezervační systémy.

První certifikační autorita, a.s.

Zaměřujeme se na poskytování certifikačních služeb v oblasti PKI (Public Key Infrastructure). Nabízíme: Komerční a kvalifikované certifikáty I.CA Služby v oblasti bezpečnosti Hardwarová řešení a čipové karty Kvalifikovaná časová razítka Archivní kvalifikovaná časová razítka Aplikace pro tvorbu elektronického podpisu Komponenty a dll knihovny pro vytváření a ověřování el. podpisu