• Detail firmy

Craftwork s.r.o.

Základní popis

ruční lepení obalů, skládání komponentů a výrobků, balení a kompletace, vkládání reklamních letáků a předmětů do časopisů a jiných produktů, fóliování, nalepování oboustranných lepících pásek, výroba a opravy jednoduchých planžetových nástrojů

Adresa

Lazaretní 1/7
615 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26312727

Výrobky, činnosti

ruční lepení obalů, skládání komponentů a výrobků

balení a kompletace, vkládání reklamních letáků a předmětů do časopisů a jiných produktů, fóliování, nalepování oboustranných lepících pásek

Kontaktní údaje

Telefon: +420 543 420 428
Fax: +420 543 420 429
E-mail: info@craftwork.cz
WWW: www.craftwork.cz

Kontaktní osoba

Lubomír Štancl - Jednatel

Mobil: +420 736 608 008

Pobočky

GRD servis, s.r.o.
Lazaretní 7
615 00 Brno - Židenice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Wéčko s.r.o.

Zajišťujeme výrobu kartonových a papírových obalů - krabiček. Specializujeme se na laminaci, tvarový výsek, výsekové slohy, lepení a mnoho dalšího.

Lubor Dubšík

Naše společnost je 2. největším zpracovatelem PVC v České republice. Specializujme se na výrobu kvalitních autoplachet a krycích plachet na zakázku. Novou plachtu Vám vyrobíme do osmi hodin a poškozenou opravíme na počkání. Součástí poskytovaných služeb je zhotovení reklamního potisku na autoplachty a krycí plachty. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Hanks, s.r.o

Internetový prodej střešních a fasádních fólií, zahradních textilií, parozábran a příslušenství, jako jsou jednostranné i oboustranné lepící pásky, samolepící butylové elastomerové pásky, pěnové polyetylenové pásky, bezpečnostní rozřezávače fólií apod. Nabízíme kvalitní zboží za příznivé ceny, expresní doručení a při nákupu nad 5000,- Kč poštovné po ČR zdarma. Součástí služeb je technická podpora.