• Detail firmy

CPS servis, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme vaší firmě komplexní služby v oblasti uvádění výrobků na trh ,vč. poradenství a naší účasti při kontrole ČOI ve vaší firmě. Dále nabízíme zajištění potřebných certifikátů při exportu Ruské federace, na Ukrajinu popř. do Moldávie, Běloruska..

Adresa

Brožíkova 284
266 01 Beroun

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27089592
  • Služby

Výrobky, činnosti

služby v oblasti uvádění výrobků na trh ,vč. porad

Kontaktní osoba

Ing. Vladimír Mlynář - Jednatel

Mobil: +420 603 240 219
E-mail: zkusebny@zkusebny.cz
WWW: www.zkusebny.cz
Další firmy v oboru

Dana Vondrušková

Naše výtvarné studio je zaměřeno na ruční výrobu dekorací a dárkových předmětů z látky a papíru, textilních doplňků z merino vlny a hedvábí, originálních šperků, výrobků ze dřeva apod. Dále pořádáme různé workshopy a školení, kde Vás naučíme technikám patchworku, quiltingu, scrapbooku či barvení na hedvábí.

AZ WELDING s.r.o. - Svářečská škola

Naše společnost zajišťuje školení a kurzy pro svářeče. Kontaktujte nás a my Vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího kurzu. Při dosažení velmi dobrých výsledků Vám můžeme doporučit zaměstnání u společností, které hledají kvalifikované pracovníky. Další naší činností je svařování hliníku a nerezi a drobné zámečnické práce.

Ivana Vocílková

Nabízíme výuku a výcvik všech skupin pro získání řidičského oprávnění. V naší autoškole můžete získat řidičský průkaz na motocykly, osobní automobily, nákladní automobily, autobusy, traktory nebo vysokozdvižné vozíky. Zajišťujeme také profesní školení a kondiční jízdy.