• Detail firmy

COVERING s.r.o.

Základní popis

Zastřešující firma Covering s.r.o. vznikla v roce 2005. Vedoucí pracovníci firmy působili na trhu v oblasti a se zaměřením na střechy a související řemesla - pokrývačské práce, tesařské práce, klempířské práce jako fyzické osoby od roku 1990.

Adresa

Martinovská 3031/47
723 00 Ostrava - Martinov

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26869578
DIČ:  CZ26869578
Rok založení:  2005
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavebnictví

- působí v oblasti a se zaměřením na střechy a související řemesla - pokrývačské práce, tesařské práce, klempířské práce.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 728 677 815
E-mail: info@strechy.de
E-mail: sebesta@strechy.de
E-mail: strechy@strechy.de
WWW: www.strechy.de

Kontaktní osoba

Zdeněk Šebesta - Jednatel

Pobočky

STŘECHY ULMANN s.r.o.
Místecká 542
739 21 Paskov

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

A.B.STAV - Ivo Karkoška

Věnujeme se komplexní stavební činnosti pro fyzické a právnické osoby, města i obce. Realizujeme kompletní stavební realizace a rekonstrukce dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme komerční prostory na klíč. Provádíme nátěry fasád, výmalby interiérů, sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích podlah a koberců do různých interiérů, terénní úpravy pozemků a výstavbu komunikací s parkovacími místy.

Tomáš Paseka

Specializujeme se na realizaci střech na klíč včetně provádění nejrůznějších klempířských, pokrývačských a izolačních prací. Postavíme Vám středu od A do Z. Zabezpečujeme výrobu a montáž krovů, provedení izolací včetně nejrůznějších hydroizolačních služeb, pokrývání střech nejrůznějším materiálem dle Vašeho výběru, montáž klempířských prvků apod. Zajišťujeme také tesařské práce na zakázku.

Libor Konderla

Specializací firmy jsou izolace a rekonstrukce plochých střech. Zajišťujeme klempířské práce a veškeré výškové práce včetně rizikového kácení stromů. Součástí poskytovaných služeb jsou demolice komínů a kotelen. Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro vás. Garantujeme kvalitně odvedenou práci!