• Detail firmy

ČOV Český Krumlov s.r.o.

Základní popis

Provozování vodovodů a kanalizací a úprava a rozvod vody. Čištění odpadních vod včetně vod dovážených cisternami z jímek, septiků, průmyslu.

Adresa

Horní Brána 509
381 01 Horní Brána

Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28160363
DIČ:  CZ28160363

Výrobky, činnosti

Provozování vodovodů a kanalizací

a úprava a rozvod vody.

Kontaktní údaje

E-mail: kalkus@covck.cz

Kontaktní osoba

Radek Kalkuš

Mobil: +420 602 490 891
E-mail: kalkus@covck.cz
Další firmy v oboru

MAUSTR PLUS s.r.o.

Specializujeme se na realizaci staveb rodinných a bytových domů od poradenství, sestavení stavební dokumentace včetně cenové kalkulace až k samotné realizaci. Zajistíme veškeré řemeslné práce - zednické, tesařské, obkladačské, sádrokartonářské, instalatérské, klempířské a pokrývačské. Zvolte naši společnost a budete spokojeni.

BL facility s.r.o.

Zabýváme se revizemi vyhrazených zařízení. Provádíme opravy a montáže plynového či elektrického zařízení. Zajišťujeme kompletní správu budov. Nabízíme montáže a opravy technických zařízení budov - vodoinstalatérské, topenářské a elektroinstalační práce.

VTP Novotný

Poskytujeme komplexní služby v oblasti voda - topení - plyn. Provádíme instalace rozvodů vody, kanalizačního potrubí, včetně rekonstrukcí koupelen a WC. Zajišťujeme montáže, servis a revize rozvodů plynu, výměny kotlů, ohřívačů TUV či jiných topných systémů. Nabízíme rovněž poradenství v oboru vodoinstalace a vytápění. Realizujeme jak větší zakázky, tak i drobné opravy.