• Detail firmy

Cosmetica Bohemica s.r.o.

Základní popis

Přírodní kosmetika

Adresa

Chrustenice 25
267 12 Chrustenice

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27888665

Výrobky, činnosti

Přírodní kosmetika

Kontaktní údaje

E-mail: info@boemi.cz
WWW: www.lavea.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Pondělík - Jednatel

Telefon: +420 603 851 131

Pobočky

Ing. Pavel Pondělík
Chrustenice 25
267 12 Chrustenice

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

VAŇURA TOMÁŠ

Specializujeme se na prodej kosmetického a drogistického zboží pro obchody nebo čerpací stanice. Dodáváme pánskou a dámskou kosmetiku, sortiment úklidových prostředků, přípravky na ústní hygienu, univerzální úklidové hadříky, pohotová holítka, úklidové pomůcky a přípravky, dětskou kosmetiku a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

Marcela Bohuslavová

Moje původní profese je bylinářka, profesionálně se bylinkám věnuji již více než 15 let. Poskytuji bylinné poradenství, prodávám přírodní bylinné čaje, bylinnou kosmetiku, aromaterapii, drahé kameny, svíčky, vonné tyčinky a mnoho dalšího. O bylinkách rovněž přednáším. Nabízím jednorázové přednášky i kurzy.

DAR Z PŘÍRODY, s.r.o.

Zabýváme se dovozem a distribucí přírodních produktů. Nabízíme produkty pro podporu tělesné, psychické a energetické rovnováhy. V naší nabídce naleznete přírodní detoxikační kúry, magnesium v prášku, zelené potraviny v prášku, medicinální houby, ájurvédské ovocné plody, nepražené kakaové boby, směs semen na klíčení, peruánské byliny a superpotraviny, himalájská sůl, přírodní léčivé emulze apod.