• Detail firmy

CORTEX,spol.s r.o.

Základní popis

Poskytovani marketingových služeb. Tvorba internetových aplikací, webových prezentací a databázových systémů. Provádění optimalizací pro vyhledávače.

Adresa

U Elektry 974/1c
190 00 Praha 9 - Vysočany

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47125616
DIČ:  CZ47125616
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  17
Roční obrat:  62000000

Výrobky, činnosti

Tisk

Kontaktní údaje

Telefon: +420 266 610 466
E-mail: info@cortex.cz
WWW: www.cortex.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ivo Gombík - Jednatel

Telefon: +420 281 860 980

Miloslav Pexa - Jednatel

Další firmy v oboru

CODEWARE, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou systémů automatické identifikace, systémy elektronické evidence tržeb EET, pokladní systémy pro E- tržby. Nabízíme komplexní RFID řešení, čtečky čárových kódů, čtečky 2D kódů, tiskárny čárových kódů, etiket a štítků, samolepicí etikety, TTR pásky, mobilní terminály, dotykové pokladní systémy, pokladní periferie a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní servis.

DANA s.r.o.

Nabízíme široký sortiment LED osvětlení. Dodáváme LED žárovky, LED trubice, LED reflektory, LED pásky apod. Kromě LED osvětlení nabízíme také napájecí zdroje pro elektroniku a příslušenství k počítačům. Další činností, kterou se naše společnost zabývá, je velkoplošné kopírování a tisk. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

GRAPHIC Live spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní grafické služby, služby DTP studia. Věnujeme se tiskovým službám, tvorbě a montáži velkoplošné reklamy, návrhu a realizaci reklamních materiálů, ale také interiérovému designu.