• Detail firmy

CORTEX,spol.s r.o.

Základní popis

Poskytovani marketingových služeb. Tvorba internetových aplikací, webových prezentací a databázových systémů. Provádění optimalizací pro vyhledávače.

Adresa

U Elektry 974/1c
190 00 Praha 9 - Vysočany

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47125616
DIČ:  CZ47125616
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  17
Roční obrat:  62000000

Výrobky, činnosti

Tisk

Kontaktní údaje

Telefon: +420 266 610 466
E-mail: info@cortex.cz
WWW: www.cortex.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ivo Gombík - Jednatel

Telefon: +420 281 860 980

Miloslav Pexa - Jednatel

Další firmy v oboru

BETIS spol. s r.o.

Nabízíme kompletní marketingové, polygrafické, reklamní a grafické služby. Zajišťujeme grafické návrhy reklamy, potisk reklamních předmětů, tisk barevných plakátů, tisk barevných letáků, velkoplošný digitální tisk, tisk velkoformátové reklamy, tisk jednobarevných letáků, ofsetový tisk plakátů, tisk publikací, katalogů a brožur. Realizujeme digitální i ofsetový tisk.

ARTTEX - centrum tisku, s.r.o

Specializujeme se na sublimační tisk. Zajišťujeme tisk letáků, kalendářů, plakátů, billboardů, samolepek, vizitek apod. Rovněž nabízíme potisk pracovních oděvů, reklamních předmětů či polepy automobilů nebo oken a výloh. Realizujeme veškeré běžné zakázky z oblasti tisku, ale umíme vyhovět i netypickým požadavkům klienta, a to díky moderním technologiím, kterými naše společnost disponuje.

TFP universal a.s.

Zabýváme se výrobou fólií a lepicích pásek pro průmyslové využití. Zajišťujeme prodej speciálních strojů pro ražbu a výseky, používání UV technologie a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.