• Detail firmy

Corporate Publishing s.r.o.

Základní popis

Tvorba a vydávání časopisů se specializací na firemní magazíny. Specializujeme se na vývoj aplikací pro vydavatele časopisů a převody časopisů.

Adresa

Hornoměcholupská 565
109 00 Praha 10 - Horní Měcholupy

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27885453
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vydavatelství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 244 112 324
E-mail: info@copu.cz
WWW: www.copu.cz

Kontaktní osoba

Ing. MARTIN BAŽANT - Jednatel

Mobil: +420 602 237 757

VÁCLAV BOHATÝ - Jednatel

Mobil: +420 602 276 545

RADOSLAV SÚKALA

Telefon: +420 602 276 546
Další firmy v oboru

IBS motorpress s.r.o.

Vydavatelství IBS motorpress se specializuje na vydávání odborného časopisu Autoservis, Oldtimer a Motorsport-Ing. Oslovuje profesionály v různých oblastech souvisejících s automobily. Přinášíme Vám také služby našeho firemního servisu a služby na odhady a posouzení vozidel.

Business Media CZ, s.r.o.

Naše společnost nabízí především odborné tituly v odvětvích stavebnictví a architektury, dopravy a průmyslu. Velkou část portfolia tvoří populární tituly v oblasti bydlení a automobilismu. U odborných titulů se zaměřuje především na rozšiřování fundovaných a aktuálních informací, které pomáhají profesionálům při každodenní práci.

DIREKTA GROUP s.r.o.

Zabýváme se poradenstvím k dotacím z fondů EU, včetně rozesílání informačních e-mailů o dotacích. Poskytujeme poradenství firmám, obcím či městům. Zpracováváme analýzy k optimalizaci firemních výdajů. Vydáváme odborné katalogy pro energetiku a průmysl. V neposlední řade zajišťujeme prodej pomůcek první pomoci, nabízíme: lékárničky, dlahy, nosítka, resuscitační batohy a jiný zdravotnický materiál.