• Detail firmy

CORESE Group, s.r.o.

Základní popis

Komplexní úklidové služby a správa nemovitostí. Nabízíme úklid kanceláří, administrativních budov, obchodních center, nemocnic, výrobních hal, hotelů.

Adresa

Na Sychrově 975/8
101 27 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28511719

Výrobky, činnosti

Úklidový servis

Nabízíme úklid kanceláří, administrativních budov, společných prostor bytových domů, novostaveb, obchodních center, nemocnic výrobních hal a hotelů, mytí oken, čištění koberců.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 033 810
E-mail: info@corese.cz
WWW: www.corese.cz

Kontaktní osoba

Vohradský Tomáš

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AUTOKLINIK HOLEČEK

Nabízíme opravy všech typů osobních a dodávkových vozidel včetně služeb pneuservisu.

POLYGON, spol. s r.o.

Provádíme veškeré úklidové činnosti vnitřních i venkovních prostor - pravidelné i jednorázové úklidy kanceláří, budov, bytů, úklidy po rekonstrukci, úklidy sklepů a půdních prostor, mytí oken apod. Zajišťujeme rovněž správu nemovitostí. Další naší činností je kompletní vedení účetnictví a mzdové agendy.

Správa budov Kloubec

Zajišťujeme správu a údržbu bytů a kanceláří včetně úklidu. Provádíme elektroinstalace, zednické a instalatérské práce, čištění odpadů a kanalizací. Zabýváme se rovněž truhlářstvím a drobným zámečnictvím. Součástí poskytovaných služeb je také úklid venkovních prostor a úprava zeleně. V neposlední řade se věnujeme realizacím dřevostaveb a montovaných staveb. Více informací naleznete na našich www.