• Detail firmy

CORECT Beránek, s.r.o.

Základní popis

Prodej autodílů, autobaterií, provozních kapalin, olejů a karosářských dílů pro všechna osobní i užitková auta.

Adresa

U Červeného kostela 44/37
415 01 Teplice

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25032135
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Náhradní díly pro automobily

Kontaktní údaje

Telefon: +420 417 572 541
Telefon: +420 474 623 984
Telefon: +420 417 572 542
Fax: +420 417 572 542
E-mail: corect@corect.cz
WWW: www.corect.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Beránek - Jednatel

Jaroslava Beránková

Další firmy v oboru

Academia Liberty s.r.o.

Zaměřujeme se na poskytování služeb v oblasti poradenství a vzdělávání. Působíme v oblasti návrhů a realizace rekuperací pro rodinné domy a realizujeme rekuperační jednotky po celé ČR. Provozujeme fotoateliér - focení dětí, svateb, těhulek a novorozeňat. Nabízíme služby v oblasti realit a finančního poradenství. Zajišťujeme služby autodopravy a spedice v rámci ČR i celého světa.

ZKL Klášterec nad Ohří a.s.

Specializujeme se na výrobu a prodej axiálních a radiálních kuličkových ložisek, ložisek pro speciální uložení, speciálních ložisek s kosoúhlým stykem a dvouřadých kuličkových ložisek naklápěcích. Vyráběný sortiment standardních a speciálních ložisek značky ZKL plní požadavky zákazníků v široké oblasti jednotlivých průmyslových odvětví - hutnictví, strojírenství, automobilový průmysl a další.

AUDO VIKTORIA s.r.o.

Zajišťujeme spedice vozidly z našeho vozového parku. Nabízíme přepravu velkoobjemovými návěsy. Provádíme servis nákladních a přípojných vozidel všech značek, diagnostiku a opravy. Nabízíme služby mezinárodní autodopravy, nadměrnou přepravu. Autorizovaný servis a prodej vozidel Iveco. Pronájem pracovní plošiny, jeřábnické práce.