• Detail firmy

CORE House s.r.o.

Základní popis

Provádíme stavby pasivních domů, rekonstrukce koupelen, lité anhydritové podlahy a instalatérské i topenářské práce. Poskytujeme odborné poradenství.

Adresa

Holečkova 789/49
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29412188
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavební činnost

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 577 652
Mobil: +420 728 492 496
E-mail: corehouse@seznam.cz

Kontaktní osoba

Radek Říha - Jednatel

Mobil: +420 775 577 652
Další firmy v oboru

K.A.P.A. spol. s r.o.

Poskytujeme služby v oblasti projektování a výstavby objektů různého charakteru. Věnujeme se výstavbě bytových a rodinných domů, průmyslových, občanských i komerčních staveb. Zaměřujeme se na kompletní realizace hotelových a restauračních provozů. Provádíme rekonstrukce objektů. Nabízíme služby v oblasti stavebního managementu.

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.

I S P s.r.o.

Nabízíme služby stavební firmy. Zajišťujeme výstavbu rodinných a bytových domů, realizaci železobetonových konstrukcí, půdních vestaveb, vestaveb osobních výtahů, opravy fasád a mnoho dalšího.