• Detail firmy

CORASTA s.r.o.

Základní popis

Společnost umožňuje levnější svou nabídkou elektrické energie ušetřit náklady odběratelů jak z kategorie podnikatelů tak i domácností.

Adresa

Tiskařská 257/10
108 00 Praha 10 - Malešice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29001871
DIČ:  CZ29001871

Výrobky, činnosti

Elektrická energie

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 260 620
Telefon: +420 222 260 611
E-mail: corasta@corasta.cz
E-mail: obchod@corasta.cz
E-mail: infolinka@corasta.cz
WWW: www.corasta.cz/cz/portal/uvod

Kontaktní osoba

Ing. Martin Křížek - Jednatel

Miloš Provazník - Jednatel

Další firmy v oboru

EASY POWER s.r.o.

Zajišťujeme připojení k distribuční soustavě elektrické energie. Budujeme a provozujeme lokální distribuční soustavy - LDS. Poskytujeme komplexní služby v energetice, včetně zajištění projektové dokumentace pro stavební řízení i poradenství. Snažíme se v tomto monopolním odvětví nabídnout investorům i jiné možnosti, než jsou nabízeny třemi tradičními dodavateli elektrické energie.

ELEKTRO - HARAMIA s.r.o.

Slovenský výrobce kioskových trafostanic s více než 20-letou tradicí. V SR a ČR více než 4 000 projektů, záruční doba 5 let a 3 roky na technologické vybavení. Společnost poskytuje nepřetržitý 24-hodinový záruční a pozáruční servis.

BIOMAR Marcin Biechowski

Jsme společnost zabývající se Instalatorstwa fotovoltaiku a solární kolektory. Naše společnost je známá pro zavádění obnovitelných zdrojů energie. Rádi bychom, aby se ve vaší domácnosti nastala šetří energii. Neustále rozvíjí své aktivity. Máme skupinu důvěryhodných a spokojených zákazníků v celé polské, jakož i za jejími hranicemi. Zveme vás ke spolupráci.