• Detail firmy

Corafas, s.r.o.

Základní popis

Rekonstrukce bytových jader na klíč, renovace bytů, zateplování fasád, provádění sádrokartonářských prací a reklamní grafiky na fasády budov.

Adresa

Mlýnská 337
666 01 Tišnov

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26974665
DIČ:  CZ26974665

Výrobky, činnosti

Rekonstrukce bytových jader na klíč, renovace bytů

Rekonstrukce bytových jader na klíč, renovace bytů, zateplování fasád, provádění sádrokartonářských prací a reklamní grafiky na fasády budov.

Kontaktní údaje

E-mail: corafas@corafas.cz
WWW: www.corafas.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Adámek - Jednatel

Daniel Dvořák - Jednatel

Mobil: 777 163 366

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BANETEL s.r.o.

Realizujeme výstavbu telekomunikačních sítí, instalujeme technologie 2G a 3G a zajišťujeme jejich servis a údržbu. Stavíme rovněž fotovoltaické elektrárny na klíč. Vyrábíme a montujeme ocelové konstrukce, navrhujeme a instalujeme ostrovní systémy, které nacházejí využití tam, kde není možnost připojení do elektrorozvodné sítě.

GRADIOR, spol. s r.o.

Specializujeme se na navrhování a realizaci divadelních prostor a techniky pro kina, kulturní i multifunkční zařízení. Realizujeme divadelní osvětlení, elektroakustiku, mechanizace jeviště pro horní i dolní sféru. Dodáváme divadelní techniku, divadelní rekvizity, látkové vybavení apod. Zabezpečujeme zateplení fasád domů či rekonstrukce balkónů a lodžií.

Reming spol. s r.o.

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou, výrobou z nerezu a výrobou hliníkových oken a dveří z německých profilů Wicona. Vyrábíme nerezová sklopná sedátka do kabin výtahů, komponenty k balícím a výrobním strojům, linkám a mnoho dalších produktů dle přání zákazníka. Jsme specialistou na ojedinělé konstrukce jako odjížděcí světlíky a otvírací střechy, pohyblivé dno bazénu a mnoho dalšího.