• Detail firmy

COPYPARTNER s.r.o

Základní popis

Kancelářská technika - prodej, pronájem, servis, opravy - kopírek, tiskáren, plotrů a multifunkcí.

Adresa

Kapitána Jaroše 1406/28
326 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25217739

Výrobky, činnosti

Prodej kancelářské techniky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 240 808
E-mail: info@copypartner.cz
WWW: www.copypartner.cz

Kontaktní osoba

Pavel Štípek - Jednatel

Mobil: +420 737 752 616
Další firmy v oboru

ORVEST, s.r.o.

Naše společnost se věnuje velkoobchodnímu prodeji kancelářských potřeb. V roce 1991 se věnovala prodeji a opravě kancelářských strojů. Postupem času se firma rozrostla a velkoobchodní prodej. Prodej kancelářských a školních potřeb, drogistického zboží a hygienických potřeb, kancelářské elektrotechniky a nábytku. V našem e-shopu naleznete široký sortiment pro Vaše potřeby. Neváhejte nás navštívit.

Vydavatelství Paprsek, s.r.o.

Věnujeme se výrobě reklamních předmětů. Nabízíme kalendáře, diáře, ordinační kartičky, novoročenky, pf-ka, pohlednice, přáníčka, omalovánky, poznámkové bloky, propisky, puzzle, pexesa, šňůrky na krk a mnoho dalšího. Navštivte náš e-shop a vyberte z široké nabídky produktů pro Vaši kancelář či domácnost. Koupí našich výrobků pomůžete udržet pracovní místa pro zdravotně postižené.

LEASYN s. r. o.

Specializujeme se na výrobu a prodej kožené galanterie. Vyrábíme kožené aktovky, spisovky, diáře nebo podložky na stůl, které můžeme opatřit i logem Vaší firmy nebo jiným motivem. Také vyrábíme školní potřeby z usní, textilu a jiných materiálů - nabízíme školní aktovky, školní penály nebo sáčky na obuv.