• Detail firmy

Contrust Group s.r.o.

Základní popis

Jsme nezávislá, ryze česká společnost, působící v oblastech podnikového a dotačního poradenství, outsourcingu a projektového řízení.

Adresa

Nový Malín 654
788 03 Nový Malín

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29389526
DIČ:  CZ29389526
Rok založení:  2011
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby v oblasti financí

Redukce nákladů Kalkulace nákladů Zvýšení tržeb Finanční analýza a plánování Controlling

Kontaktní údaje

E-mail: ales.dvorsky@contrust.cz
WWW: www.contrust.cz

Kontaktní osoba

Ing. Aleš Dvorský - Jednatel

Mobil: +420 731 181 432
E-mail: ales.dvorsky@contrust.cz
Další firmy v oboru

TETRAPAT Halaxová & Halaxová

Nabízíme komplexní patentové služby, znalecké posudky a oceňování duševního vlastnictví. Provádíme registrace ochranných známek a průmyslových vzorů, rešerše ochranných známek, registraci komunitární ochranné známky, užitného vzoru i průmyslového vzoru společenství s platností v rámci EU. Poskytujeme kompletní služby patentových zástupců včetně řešení případných sporných řízení.

Vladislav Heger

Zabýváme se službami v oboru ekologie. Kontrolujeme nakládání s nebezpečnými látkami, spolupracujeme při organizaci a kontrole vodního hospodářství, zajišťujeme odběry a rozbory vzorků vod, provádíme školení osob manipulujících s nebezpečnými látkami, dále nabízíme ekologický dozor ve Vašich firmách či poskytujeme všeobecné ekologické poradenství.

Miroslav Málek

Specialista na znalecké posudky, odhady, oceňování - Kladno, Rakovník, Beroun, Praha - západ. Nabízím odhady nemovitostí a oceňování rodinných i obytných domů, bytů, garáží, chat, chalup či pozemků včetně komerčních nemovitostí. Zajišťuji tržní oceňování podniků. Poskytuji služby na profesionální úrovni. Jsem držitelem certifikátů ČKOM. Neváhejte mě kontaktovat!