• Detail firmy

Controlsoft, s.r.o.

Základní popis

CONTROLSOFT s.r.o., Vám nabízí komplexní řešení a dodávku komponentů v oblasti průmyslové automatizace a řízení technologických procesů pro výrobní, laboratorní a zkušební technologie ve vaší firmě.

Adresa

Hvozdecká 568
664 71 Veverská Bitýška

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26307928

Výrobky, činnosti

Dodávka komponentů

v oblasti průmyslové automatizace a řízení technologických procesů pro výrobní, laboratorní a zkušební technologie ve vaší firmě.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 216 441
Fax: +420 549 420 160
E-mail: controlsoft@controlsoft.cz
WWW: www.controlsoft.cz
Další firmy v oboru

BRASTRO spol. s.r.o.

Zaměřujeme se na elektroinstalační materiál pro rozvody a elektrotechnické nářadí. Nabízíme konektory pro vodiče, elektrotechnické izolované pásky, optické kabely, optické rozvaděče na omítku a sloupkové optické rozvaděče, optické konektory, optické spojky, sloupové reproduktory, směrové reproduktory, fázové zkoušečky, izolované šroubováky, pojistkové patrony, jističe, proudové chrániče atd.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je součástí mezinárodního holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do našeho nabídkového portfolia patří systémy pro čtení a tisk čárového kódu, spotřební materiál, softwarová řešení a servis. Prodej tiskáren etiket a čárového kódu, samolepících etiket, stacionárních snímačů čárového kódu, aplikátorů etiket, pultových prezentačních snímačů, ručních čteček či mobilních terminálů.

ENTESIT s.r.o.

Zabýváme se výrobou příslušenství pro energetiku a telekomunikace. Dodáváme nadzemní držáky, napínače, korugované chráničky, PE trubky a široké příslušenství pro energetické nadzemní sítě a telekomunikace.