Zpět na www.abc.cz
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.
CONTRADICTION s.r.o.

CONTRADICTION s.r.o.

Náš zrekonstruovaný statek ve Starém Kolíně nabízí tradiční a příjemné prostory vhodné pro nejrůznější firemní a společenské akce, rodinné oslavy či svatby. Zajistíme pro Vás ubytování, veškeré vybavení, catering a samozřejmě také personál. V areálu našeho statku naleznete i jízdárnu s nabídkou projížděk po okolí či mini ZOO s možností pohlazení a krmení zvířátek. Pořádáme i výlety pro školy.


Firemní večírky na klíč

Pořádáme firemní večírky na klíč v pohodovém venkovském statku ve Starém Kolíně. Firemní večírky na našem statku oplývají neformální atmosférou a příjemným prostředím krásné přírody v blízkosti řeky Labe. Nabízíme prostory, ubytování i personál. [ více informací ]

Firemní akce se zabíjačkou

Nabízíme pořádání unikátních firemních akcí se zabíjačkou na venkovském statku v krásném prostředí Starého Kolína. Na firemní akci se zabíjačkou si mohou Vaši zaměstnanci pochutnat na černé polévce, ovaru, jitrnicích, jelitech, tlačence i žebírkách.

Firemní semináře a školení na klíč

Hledáte originální místo pro firemní školení a semináře? Náš rekonstruovaný statek s tradiční atmosférou právě těmito prostory disponuje. Vaši zaměstnanci se mohou těšit na komfortní ubytování, služby hostince, jízdárnu, mini zoo či rybaření.

Vánoční večírky pro firmy

Vánoční večírky pro firmy nemusí být nutně pořádány v neosobních prostorách. Náš venkovský statek představuje ideální alternativu pro konání Vánoční večírků pro firmy s příjemnou, neformální a odpočinkovou atmosférou.

Firemní teambuilding

Firemní teambuilding v přírodě na venkovském statku nejenom posílí Váš pracovní kolektiv, ale také dobije chybějící energii. K dispozici je Vám příjemné ubytování, tradiční hostinec, jízdárna, mini zoo a krásná příroda v blízkosti řeky Labe.

Prostory pro firemní školení a akce

Zajišťujeme pronájem zrekonstruovaného statku jako netradičních prostor pro konání firemních školení a akcí. Pronajmout si klidně můžete celý areál statku včetně hostince a nikdo Vás nebude rušit. K dispozici Vám samozřejmě bude náš milý personál.

Jízdárna Kolín

Provozujeme jízdárnu s nabídkou projížděk na koních po blízkém okolí Starého Kolína. V naší jízdárně jsou dveře otevřeny i úplným začátečníkům. Nabízíme i dárkové poukazy jízdy na koni, čímž můžete příjemně překvapit Vaše blízké. [ více informací ]

Mini zoo

Provozujeme mini ZOO u venkovského statku ve Starém Kolíně. V naší mini ZOO se na Vás těší koně, lamy, velbloudi, klokani, mufloni, pávi, bažanti, papoušci, ovce, kozy a krávy. Naše zvířátka si můžete pohladit a také zkusit nakrmit. [ více informací ]

Svatby v přírodě

Jsme schopni uspořádat svatby v přírodě v tradičních a romantických prostorách zrekonstruovaného statku. Svatby v přírodě je možné konat pod širým nebem nebo také v interiérech našeho statku. Zajistíme ubytování, catering i svatební výzdobu. [ více informací ]

Výlety pro školy a školky

Pořádáme výlety pro školy a školky, především pro mateřské školky a děti 1. stupně ZŠ. Výlety pro školy a školky na našem statku zahrnují výukový program spojený se životem na statku a péči o zvířátka, povídáním o koních a exkurzí do jízdárny atd. [ více informací ]


Firemní akce se zabíjačkou Kolín

Zajistíme pro Vás, Vaše zaměstnance a obchodní partnery vynikající firemní akce se zabíjačkou. Krásné prostředí, spousty kvalitního a hlavně chutného jídla, plus možnost sportovního vyžití pro ty, kdo si hlídají štíhlou linii. To vše a ještě mnohem více najdete pouze u nás na statku. Firemní akce se zabíjačkou jsou našimi klienty velice oblíbené a mnoho z nich se k nám pravidelně vrací. Pojďte si užít pohodový čas s námi.

Zobrazit detail nabídky

Firemní akce na statku Kolín

Toužíte zažít chvíle plné zábavy? Dychtíte po přírodě, odpočinku a skvělé gastronomii? Pak věřte, že firemní akce na našem statku jsou přesně to, co hledáte. Nabízíme vhodné prostory k práci a tvůrčím seminářům, prostranství plná zábavy a domácí kuchyni v podobě pravé vesnické zabíjačky. Plánujete firemní akci? U nás na statku pro Vás zajistíme vše, co si jen budete přát. Kontaktujte nás, velice rádi Vás přivítáme.

Zobrazit detail nabídky

Jak k nám