• Detail firmy

CONTOUR, s.r.o.

Základní popis

Zajišťování školení, kongresů, prezentací a společenských akcí, ubytování a stravování, letenek a turistických programů.

Adresa

Kolová 212/4
153 00 Praha 5 - Radotín

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25114905

Výrobky, činnosti

Společenské agentury.

Zajišťování školení, kongresů, prezentací a společenských akcí, ubytování a stravování, letenek a turistických programů.

Kontaktní osoba

Jana Řehořová - Jednatel

Telefon: 257 910 341
Mobil: 602 386 684
E-mail: contour@volny.cz
WWW: www.agenturacontour.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BLUE PANTHER s.r.o.

Nabízíme široký sortiment měřicích a kalibračních přístrojů. Poskytujeme záruční a pozáruční servis, zajišťujeme odborná školení a tréninky k využití měřicích přístrojů.

KRC People, s.r.o.

Zabýváme se personálním poradenstvím a máme bohaté zkušenosti v oblasti vzdělávání firem. Našim klientům nabízíme komplexní servis v oblasti lidských zdrojů. Provádíme osobnostní testování Uchazečů o pracovní pozice i stávajících zaměstnanců.

ACZ, spol. s r.o.

Specializujeme se na realizaci seminářů, kurzů a workshopů dalšího vzdělávání dospělých. Organizujeme přípravu zaměstnanců na klíč podle zadání našich zákazníků a pořádáme také kurzy a semináře pro veřejnost, včetně on-line kurzů. V našem širokém portfoliu jsou profesní akreditované a rekvalifikační kurzy, kurzy osobního managementu, komunikace a prezentace nebo zájmové a tvůrčí kurzy.