• Detail firmy

CONTOUR CZ spol. s r.o.

Základní popis

Společnost CONTOUR CZ se zabývá výrobou, prodejem a montáží plastových otvorových výplní, jejich příslušenství, předokenních rolet, interiérových a venkovních žaluzií, zimních zahrad a garážových vrat.

Adresa

Boršov nad Vltavou 247
373 82 Boršov nad Vltavou

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25165941
DIČ:  CZ25165941
Rok založení:  1997
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Žaluzie vnitřní

Kontaktní údaje

Telefon: +420 387 250 776
Fax: +420 387 250 118
E-mail: zalewski@contour.cz
E-mail: pmachacek@contour.cz
WWW: www.contour.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Macháček - Obchodní ředitel

E-mail: pmachacek@contour.cz
Další firmy v oboru

AB TÁBOR spol. s r.o.

Prodáváme bezpečnostní kování, zámky, trezory, sejfy a peněžní pokladny, bezpečnostní petlice a závory a další produkty. Vyrábíme klíče mnoha typů. Navštívit nás můžete v naší provozovně v Táboře.

SM produkt s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu, prodej a montáž plastových, otvorových výplní a termoizolačních boxů pro venkovní žaluzie a rolety. Zajišťujeme rovněž prodej venkovních žaluzií. Kompletní sortiment naleznete na našich internetových stránkách.

Truhlářství - Švec Jiří

Truhlářskou výrobou se zabýváme již od roku 1992. Začínali jsme výrobou bytového nábytku. Díky technickému vybavení jsme začali přijímat i větší zakázky pro kanceláře, restaurace či hotely. Dnes můžeme zákazníkovi nabídnout komplexní služby v oblasti truhlářské výroby, a to od bytového, kancelářského a zahradního nábytku, až po dveře, schodiště, venkovní terasy, pergoly apod.