• Detail firmy

Continental HT Tyres, s.r.o.

Základní popis

Společnost se specializuje na gumárenský průmysl.

Adresa

Objízdná 1628
765 31 Otrokovice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26905850
Rok založení:  2003
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- zpracování gumárenských směsí - pneu pro automobily (osobní, nákladní), pro motocykly, jízdní kola, průmyslové pneu, servis, atd...

Kontaktní osoba

Miroslav Bjalek - Jednatel

Libor Láznička - Jednatel

Ing. Jan Černošek - Prokurista

Ing. Lucie Vrzalíková - Prokurista

Další firmy v oboru

ASOCIACE GUMÁRENSKÉ TECHNOLOGIE ZLÍN s.r.o.

Provádíme pogumování kol a válců černou, světlou a pěnovou pryží s různou tvrdostí i broušeným povrchem. Zabýváme se výrobou konfekčních membrán na konfekčních strojích na výrobu pneumatik. Nabízíme lisování výrobků z pryže ve vulkanizačním lisu 800x800, broušení gumových válců a opravy hadicových ventilů.

FRAM spol. s r.o.

Zabýváme se lisováním gumových výrobků. Nabízíme zakázkovou výrobu malých i velkých sérií. Vyrábíme silentbloky válcové, gumové dorazy, gumové rohožky, gumové desky, podložky pro autoservisní zvedáky, zdravotnickou pryž, podlahovou pryž nebo gumové klíny.

ART PLAST

Jsme firma specializující se na výrobu modifikovaných plastových granulí na bázi polymerů, jako je PP, PA6, PA6.6, PET, ABS a další. Vyrábíme granule z polymerů primární a recyklované. Jsme také výrobcem plastových sedaček na stadiony (PP, PA6), jakož i specializovaných technických textilií z PP s trvalými antistatickými vlastnostmi.