• Detail firmy

Conti - výroba razítek

Základní popis

Autorizovaný výrobce razítek TRODAT. Nabízíme vícebarevné otisky MCI, celní razítka, číslovačky, paginýrky, datumovky, Goldring razítka v tužce, Mobile kapesní razítka, pokladní štočky, předbarvená razítka Impressor,

Adresa

Gočárova třída 1620/30
500 02 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45940843

Výrobky, činnosti

Autorizovaný výrobce razítek TRODAT.

Autorizovaný výrobce razítek TRODAT. Nabízíme vícebarevné otisky MCI, celní razítka, číslovačky, paginýrky, datumovky, Goldring razítka v tužce.

Kontaktní údaje

Telefon: 495 531 125
Mobil: 774 495 774
E-mail: trodat@email.cz
WWW: www.razitka-conti-trod.cz

Kontaktní osoba

Soňa Balažíková - Jednatel

Další firmy v oboru

Velkoobchod Vítovec s.r.o.

Nabízíme velkoobchodní prodej kancelářských potřeb, obalového materiálu, drogerie, úklidových prostředků, pracovních ochranných pomůcek, výtvarných a školních potřeb.

Reklamní agentura GLOBÁL Jana Patlejchová

Zaměřujeme se na výrobu reklamních tabulí a nápisů - signmakingu z řezané fóliové grafiky. Dále se zabýváme vlastní výrobou razítek, vizitek, svatebních oznámení, etiket, gravírovaných a smaltovaných tabulí, světelné reklamy a reklamních předmětů s potiskem. Jsme držitelem Certifikátu kvality od firmy COLOP. Kompletní nabídku služeb a produktů naleznete na našich internetových stránkách.

Companies and Offices, a.s.

Specializujeme se na zakládání firem a prodej nově založených společností. Poskytujeme skutečná sídla i virtuální kanceláře. Zakládáme svěřenské fondy pro ochranu majetku, zakládáme společnosti v zahraničí a poskytujeme další komplexní služby další.