• Detail firmy

CONSYS Praha s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme komplexní outsorcing, správu, převzetí a audit informační technologií. Prodáváme počítačovou techniku. Vyvíjíme aplikace i webové stránky.

Adresa

Antala Staška 1859/34
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27149714
  • Služby

Výrobky, činnosti

Počítače a telekomunikace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 482 003
Telefon: +420 775 303 303
E-mail: helpdesk@consys.cz
E-mail: info@consys.cz
WWW: www.consys.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Pecka - Jednatel

Telefon: +420 775 313 333
Další firmy v oboru

GNOME.CZ, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na prodej a servis nejrůznější výpočetní a kancelářské techniky od světoznámých výrobců. Zajišťujeme správu a podporu počítačových sítí LAN/WLAN, outsourcing počítačových sítí, instalace hardwarových zařízení a softwaru, virtualizaci, hosting, zálohování, tvorbu uživatelského softwaru, dodávku EET – řešení pro Elektronickou evidenci tržeb, projektování sítí apod.

První certifikační autorita, a.s.

Zaměřujeme se na poskytování certifikačních služeb v oblasti PKI (Public Key Infrastructure). Nabízíme: Komerční a kvalifikované certifikáty I.CA Služby v oblasti bezpečnosti Hardwarová řešení a čipové karty Kvalifikovaná časová razítka Archivní kvalifikovaná časová razítka Aplikace pro tvorbu elektronického podpisu Komponenty a dll knihovny pro vytváření a ověřování el. podpisu

ROBERT KOCH

Zabýváme se prodejem počítačové techniky. Nabízíme hardware i software. Dále zajišťujeme servis IT a správu firemních sítí.