• Detail firmy

CONSTRUSOFT s.r.o.

Základní popis

Společnost Construsoft je dodavatelem stavebního konstrukčního software. Dodáváme 3D software pro stavební konstrukce, 3D prohlížeč modelů.

Adresa

Sadová 2
750 00 Přerov

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25857134
DIČ:  CZ25857134
Rok založení:  2000
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Tekla Structures - 3D řešení stavebních konstrukcí

Komplexní řešení projekční a výrobní dokumentace stavebních konstrukcí - od návrhu přes detailování a výrobu až po montáž.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 581 209 537
Fax: +420 581 702 457
E-mail: info@construsoft.cz
WWW: www.construsoft.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jitka Kochtová - Jednatel

Ing. Zbyněk Pöffel

Další firmy v oboru

EKODATA s.r.o.

Jsme dodavatelem ekonomického softwaru pro malé, střední i velké firmy. Specializujeme se na dodávku informačního systému SIDUS. Dodáváme modulový ekonomický software, informační systémy pro zemědělce i informační systémy pro výrobu. Věnujeme se implementaci podnikových systémů včetně zaškolení.

FILABEL s.r.o.

Specializujeme se na vývoj a výrobu elektronických modulů a průmyslové elektroniky. Zaměřujeme se na atypické elektronické aplikace, vývoj firmware, desky plošných spojů, vývoji hardwaru na zakázku a další. Uskutečnili jsme velké zakázky jako Temelín - dispečerské zařízení, Elektročas - České Dráhy a další.

K2 atmitec s.r.o.

Jsme předním výrobcem informačních systémů s letitými zkušenostmi, na trhu působíme téměř 25 let. Díky naší jedinečné 4D filozofii dodáme firmám komplexní ICT řešení na míru, od projektu, přes softwarová a hardwarová řešení, až po cloudové služby. Zaměřujeme se především na vývoj, implementaci a servis Informačního systému K2 a provoz vlastního Datového centra K2.