• Detail firmy

CONSTRUCTUS s.r.o.

Základní popis

Společnost, která vám odborně poradí v celé škále stavebních činností, především se sanacemi dřevěných konstrukcí, včetně statických, chemických sanací a střešními konstrukcemi. Spolupracuje na sanacích dřevěných kontrukcí panátkově chráněných budov.

Adresa

Raškovice 285
739 04 Raškovice

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26847779
DIČ:  CZ26847779
Rok založení:  2004
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavební činnosti

- nové konstrukce krovů, klempířské práce, pokrývačské práce, rekonstrukce krovů a věží kostelů, věže, střechy ze štípaného dřevěného šindele, atd...

Kontaktní osoba

Ing. Mgr. Václav Jurga - Jednatel

Telefon: +420 558 628 841
Další firmy v oboru

ČECH - ENGINEERING, a.s.

Zabýváme se komplexní výstavbou pozemních a inženýrských staveb. Poskytujeme architektonické a inženýrské služby a související technické poradenství.

ARW stavební spol. s r.o.

Zabýváme se realizacemi zděných staveb z přesných bloků výrobců Heluz, Porotherm, KM Beta. Realizujeme monolitické železobetonové konstrukce, založení první řady zdiva, lité anhydritové a cementové podlahy, stropní a schodišťové konstrukce, vnitřní sádrové omítky, ruční omítky stěn a stropů, sádrokartonové konstrukce a mnoho dalšího.

JAPSTAV MORAVA s.r.o.

Zabýváme se výstavbou inženýrských sítí, vodohospodářských staveb, komunikací, chodníků, ČOV, septiků, čerpacích jímek. Nabízíme autodopravu - odvoz stavebních materiálů.