• Detail firmy

CONSILIUM Plus s.r.o.

Základní popis

Specializujeme se na poradenství v oblasti podnikání. Daně a účetnictví, personalistika, administrativa. Jsme provozovatelem portálu Práce PRAHA.

Adresa

Zásadská 569/1
190 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24841650
DIČ:  CZ24841650
  • Služby

Výrobky, činnosti

Portál Práce PRAHA

pracovní portál, inzerce pracovních pozic, nabídky práce pro Prahu a okolí, uchazeči o zaměstnání, online životopisy, inzerce - zdarma HPP, brigády.

Kontaktní údaje

E-mail: Info@consiliumplus.cz
WWW: www.consiliumplus.cz

Kontaktní osoba

Jitka Hlavatá Pytlíková - Jednatel

Telefon: 737 982 436
E-mail: Info@consiliumplus.cz
Další firmy v oboru

FLS One, s.r.o.

Specializujeme se na gastronomické služby. Zajišťujeme gastronomický personál, a to: číšníky a servírky, supervizory, kuchaře, profesionální barmany, hostesky, pomocný personál. Poskytujeme služby na vysoké úrovni. Dále nabízíme služby v oblasti logistiky, úklidového servisu a personální správy. Pro více informací navštivte naše internetové stránky.

Ing. Ferenc, s.r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti zpracování a vedení účetnictví a daňové evidence. Nabízíme profesionální účetní a daňové poradenství dle Vašich individuálních potřeb. Věnujeme se také zpracování mzdové a personální agendy. Garantujeme 100% správnost vedení agendy, diskrétnost a spolehlivost.

FIDOS KONTAKT s.r.o.

Nabídka personálních a mzdových auditů pro firmy. Provádění outsourcingu mezd. Pořádání odborných seminářů v dané oblasti.