• Detail firmy

CONSENSUS, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme poradenství, optimalizaci vašich pojistných smluv a to zcela zdarma – odměnou je pro nás sjednaná pojistná smlouva. Možnost uzavření - kalkulace široké nabídky pojištění, v rámci uzavření pojistné smlouvy máte i následné služby.

Adresa

Koliště 649/39
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60725907

Výrobky, činnosti

Poradenství - pojištění.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 581 650
E-mail: consensu@email.cz
WWW: www.pojistneporadenstvi.cz

Kontaktní osoba

Bc. Hana Pospíchalová - Jednatel

Mobil: +420 603 723 713
E-mail: consensu@email.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ADRIT s.r.o.

Činnost naší firmy je rozdělena do několika oblastí. Od r. 1992 zajišťujeme: - autodopravu s HR - pronájem autojeřábu - jeřábnické práce Od r. 2007 jsme do našich služeb zahrnuli: - pojištění osob, majetku, firem od ČPP - správu počítačových sítí Od r. 2011 se věnujeme: - měření termokamerou Působíme v Brně a okolí, zde máme dispečink i veškeré zázemí pro strojový a vozový park.

Karel Mařatka

Zajišťuji komplexní služby v oblasti pojištění - nabízím pojištění domácností, firem, vozidel, občanů. V pojištění občanů postupuji na základě finančního plánu. Věnuji se rovněž refinancování hypoték a úvěrů. Sjednávám zhodnocení investic. Doporučuji aktualizaci pojistek, tak aby aktuálně zajistily potřeby rodin v případě nenadálé události. Budování majetku - další možnost zajištění viz níže.

SANZ Group Czech, s.r.o.

Naše společnost se zabývá realitní investiční činností, právními a finančními službami. Nabízíme investice do nemovitostí a podniků, okamžitý výkup nemovitostí za hotové, autorizovaný prodej ložisek, prodej dřevěných pelet a přířezů pro EURO palety. Rovněž nabízíme služby personální agentury, externí právní služby, komplexní odhady nemovitostí a finanční servis při nákupu a prodeji nemovitostí.