• Detail firmy

CONNECTO WEST s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se různou činností od stavebnictví, přes kovovýrobu, montáže fotovoltaických eletráren po vybavení hotelů a restaurací kvalitním personálem.

Adresa

Rozvoj 92
339 01 Klatovy V

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29160979
DIČ:  CZ29160979
Rok založení:  2012

Výrobky, činnosti

Personální služby

Kontaktní údaje

Telefon: 734 259 468
Telefon: 734 259 466
E-mail: info@connecto-west.eu
WWW: www.connecto-west.eu

Kontaktní osoba

Jiří Vokoun - Jednatel

Další firmy v oboru

ÚČETNICTVÍ ŠUMAVA s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví, daňovou evidenci, ekonomické analýzy podniků a podnikatelů. Zajišťujeme daňové poradenství včetně zastupování na úřadech. Věnujeme se poradenství ve strategickém a organizačním vývoji, hodnocení vývoje firmy a další. Dohlédneme na aplikaci daňových předpisů ve firmě. Nově nabízíme vypracování německého daňového přiznání fyzickým osobám zaměstnaným v SRN.

Ing. JIŘÍ ČÁP

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetnictví. Zajišťujeme vedení účetnictví, daňové evidence, personální a mzdové evidence. Součástí našich služeb je rovněž daňové poradenství.

Agentura EPPO s.r.o.

Naše společnost sídlí v Plzni a poskytuje kompletní účetní servis. Zajišťujeme vedení podvojného účetnictví, daňové evidence, mzdové agendy, poradenství v oblasti daní, rekonstrukci účetnictví apod. Součásti našich služeb je rovněž zastupování klientů na úřadech. Kontaktovat nás můžete telefonicky nebo prostřednictvím kontaktního formuláře, který naleznete na našich webových stránkách.