• Detail firmy

Conergy Česká Republika, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme regenerativní zdroje energie a integrované solární systémy, projektování a výstavbu malých i velkých solárních elektráren.

Adresa

Na Strži 65
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28949731
  • Služby

Výrobky, činnosti

Energie

Nabízíme regenerativní zdroje energie a integrované solární systémy, projektování a výstavbu malých i velkých solárních elektráren.

Kontaktní údaje

Fax: +420 261 141 229
E-mail: info@conergy.cz
WWW: www.conergy.cz

Kontaktní osoba

JUDr. Aleš Spáčil - Jednatel

Další firmy v oboru

INGES s.r.o.

Specializujeme se na prodej a servis nových i použitých mobilních třídičů a drtičů kameniva, sutí a zemin, mobilních haldovacích dopravníků a přívěsných podvalníků. Provádíme inženýrskogeologický a hydrogeologický průzkum pro všechny druhy staveb.

OMEGA project s.r.o.

Projekční a inženýrský ateliér. Projektujeme jakékoliv objekty v oboru pozemních staveb včetně návrhů. Projekty nízkoenergetických a pasivních domů, dřevostaveb. Poskytujeme komplexní inženýrské služby, zajištění stavby, technický dozor investora.

SOLARMONITORING s.r.o.

Specializujeme se na fotovoltaické elektrárny. Na trh jsme vstoupili s novým systémem zvyšujícím účinnost provozu obnovitelných zdrojů energie, neustále pracujeme na jeho vylepšení. V současné době zajišťujeme kompletní služby pro správu fotovoltaických elektráren. Neváhejte nás kontaktovat a zajistit si efektivní provoz Vaší fotovoltaické elektrárny.