• Detail firmy

Condor - Ostraha majetku a osob

Základní popis

Ostraha objektů, majetku a osob formou fyzické ostrahy a formou elektronických zabezpečovacích systémů, napojených na PCO.

Adresa

26.dubna 29
350 02 Cheb

Okres: Cheb
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12875201

Výrobky, činnosti

Ostraha objektů

Ostraha objektů, majetku a osob formou fyzické ostrahy a formou elektronických zabezpečovacích systémů, napojených na PCO.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 354 423 111
Mobil: +420 606 606 530
E-mail: condorporadap@seznam.cz
WWW: www.condorporada.axis4.info

Kontaktní osoba

Petr Porada - Majitel

Další firmy v oboru

SUNIX SAFE TECHNOLOGIES s.r.o.

Zajišťujeme fyzickou ostrahu osob a majetku, instalace elektronických zabezpečovacích systémů a vývoj vlastních softwarových aplikací. Nabízíme pult centralizované ochrany, bezpečnostní kamerové systémy, výjezdovou skupinu, osobní strážce, virtuální vrátnice, systémy obchůzkové kontroly i perimetrické systémy. Poskytujeme recepční služby, domovnické služby i projektování bezpečnostních systémů.

ELZA systém, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje komplexní služby v oblasti správy budov a nemovitostí.

ZZ Star, s.r.o.

Poskytujeme bezpečnostní, detektivní a úklidové služby pro soukromou a firemní klientelu. Provozujeme hromadné garáže s nepřetržitou ostrahou. Provádíme stavební dokončovací práce včetně úklidu prostor, a to vnitřních i venkovních. Nabízíme služby technické správy nemovitostí včetně ostrahy objektů. Zajišťujeme jednorázové i pravidelné úklidy kanceláří a budov.