• Detail firmy

Conders, s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme a dodáváme předpjaté dutinové betonové stropní systémy, stropy na klíč, balkony a schodiště pro Vaše stavby dle individuálních požadavků. Dále nabízíme a dodáváme nádrže a jímky, izolace KNAUFF, komíny a komínové systémy IBF.

Adresa

Nádražní 1382
362 21 Nejdek

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28475933

Výrobky, činnosti

Stropní systémy

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 542 408
Mobil: +420 602 110 317
E-mail: info@conders.cz
WWW: www.conders.cz

Kontaktní osoba

Libor Žitek - Jednatel

Další firmy v oboru

BKP BETON spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou betonových prvků pro dům i zahradu. Vyrábíme vymývanou dlažbu, zámkovou dlažbu, obrubníky, ozdobné cihly, betonové lavičky, květináče, odpadkové koše a další standardní betonové produkty, ale i produkty na zakázku, dle požadavku zákazníka. Námi dodávaný sortiment betonových prvků můžete vzájemně kombinovat. Modifikace betonových směsí naleznete na našich webových stránkách.

Martin Štrupl

Specializujeme se na ochranu a hydroizolaci železobetonových konstrukcí, střešních parkovišť, teras a balkonů, lávek, jímek a bazénů. Pracujeme s přímopochozí a pojížděnou hydroizolací. Provádíme sanace železobetonových konstrukcí, realizujeme průmyslové podlahy, leštěné betony, broušení betonů a prodej materiálů CPD.

TERRAN

Specializujeme se na výrobu a prodej betonových střešních krytin, které vynikají díky přesnosti rozměrů, maximální vodotěsnosti a mrazuvzdornosti. Nabízíme ploché betonové krytiny, bobrovky, krytinu na bungalov a kompletní příslušenství střech. Vše dodáváme v mnoha variantách provedení dle potřeby Vaší stavby. Na naše výrobky poskytujeme 30-letou záruku.